Antalya
picture

Havuzlar

Patara Prince'in 200 m'lik özel plajında yüzmek çok özeldir ama dört yüzme havuzunun yanında bir kitap okumak veya müzik dinlemek ve bu muhteşem havuzların keyfini çıkarmak da ayrı bir zevktir. Bu havuzlardan ikisi deniz suyuna sahiptir, bir tanesi suyunu direkt olarak denizden almakta diğeri ise filtre edilmektedir. Turizm özel işletme belgeli tesisimizde hijyen kuralları bakımından yüzme havuzlarımıza duş almadan, elbise haşema, pantolon vb giysiler ile girilmemektedir.


Büyük Yüzme Havuzu25 m. uzunluğunda, 600 m3 su kapasitesine sahip Büyük Yüzme Havuzunun suyu denizden gelmekte, sürekli devir daim ile saflaştırılmaktadır ve bu nedenle su topu, yüzme yarışları ve diğer faaliyetler için uygundur. Erken ve geç sezonlarda bu havuz suyu yeterince sıcak kalır.


Büyük Yüzme HavuzuEn özel havuzumuzdur. Bu eşsiz, huzur verici havuz tarihi Patara Kemerine bakmakta, deniz suyu ile beslenmekte ve suyu tarihi İonya Sütunlarının arasından akan şelalelerden akarak temizlenmektedir. 16 yaşından küçüklerin girmesine izin verilmemektedir.


Kapalı HavuzSağlık Kulübünde ısıtılmış, tatlı suyla beslenen bir kapalı havuz bulunmaktadır.


Teras HavuzuTepenin üst kısmında, tenis kortlarının ve yiyecek ve içecek servisi yapan Club House yakınında bulunmaktadır. Eşsiz Kalkan koyuna bakarak içkinizi yudumlayabilirsiniz. Çok keyifli küçük bir su kaydırağı olan bu çocuk havuzu da teras havuzuna bağlıdır. Havuz tatlı su ile beslenmektedir.


Deniz Suyu ve Sahil


Havuzlar


İklim