Antalya

Türk Hamamı & Sauna

picture

Hiç Türk hamamına girdiniz mi?

Eğer girmediyseniz hayatın en muhteşem deneyimlerinden birini yaşamamış ve gerçek anlamda hiç temizlenmemişsiniz demektir! Türk hamamında geçireceğiniz vakit egzotik, yenileyici ve unutulmaz olacaktır! Cildiniz pembeleşecek ve ayaklarınız bir bebek ayağı kadar yumuşaklaşacaktır. Hepsinden iyisi Türk hamamına girmek pencereden başka bir dünyaya bakmak gibidir, Hamama girdiğiniz zaman Türkiye'nin kültürünü gerçekten yaşamaya başlarsınıza€¦

Sauna insan sağlığı için her zaman önemli olmuştur. Belki bin yıl öncesine uzanan uzun bir geçmişi vardır. Önceleri sauna bir yıkanma yeriydi ama bol suyu olan tek temiz yer olduğu için çocuk doğumu ve hastaların tedavisi için de kullanılmaya başlandı.

Kontrollü nemle çok yüksek ısılara çıkmak üzere tasarlanan küçük bir odadır. Saunalar hem dinlenme hem tedavi amaçları için kullanır. Birçok kişi saunaları hem sağlıklarına olumlu etki etmesi hem de dinlenmek amacıyla tercih eder. Saunalar genelde tahtadan inşa edilir, çoğunlukla aromatiktirler ve bu sayede ısındıkça hoş kokular yayarlar.

Masajlar


Güzellik


Türk Hamamı & Sauna


Kuaför


Fitness


Spa Paketleri