Antalya
picture

SATILIK TAPULU VİLLALAR

Çevre ve Club

Akdeniz kıyılarının en temiz ve berrak koyu olarak bilinen Kalkan Koyu, Toros Dağları’ndan geçerek denize akan serin kaynak sularını içinde barındıran bir koydur.

Xantos, Letoon, Sidyma, Pinara, Tlos, Telmessos, Kekova, Teimussa, Simena, Myra, Saklıkent ve Patara.

Likya uygarlığının eşsiz mimarisi ve benzersiz bir Akdeniz deneyiminin doğayla bütünleşmiş hali: Club Patara Villları.

Ilık güneşle kucaklaşan eşsiz doğa; sizi begonviller ve zeytin ağaçlarıyla bezenmiş yeşilden denizin mavisine götürecek. Toros Dağları’ndan Akdeniz'e doğru akan ve düşsel rotasında size doğru gelirken yoluna çıkan enfes çiçeklerin kokusunu da kucaklayıp getiren ayın ve yıldızların ışığı, serin ve keyifli akşamlarda yapacağınız bitmeyen sohbetleri aydınlatacak.

İstanbul'a 820 km, Ankara'ya 630 km, Antalya 220 km, Dalaman Havaalanı’na 120 km ve Kalkan'ın merkezine ise keyifli bir yürüyüşle 800 mt uzaklıktadır.

Bir üyesi olarak tüm imkanlarından yararlanacağınız ve misafirlerinizi ağırlayacağınız Patara Prince Hotel & Resort ile beraber Club Patara Villaları; mimari çizgisi, ekolojik harmonisi, onu çepeçevre saran yeşili ve villalarının altyapısı ile benzersiz bir Akdeniz deneyimini yansıtmaktadır. Aşağıda sosyal ve teknik özelliklerinin bir kısmını sıraladık:

* Villalar özgün mimari niteliklerle üretildi ve sürekli serin kalacak ve başkasının manzarasını engellemeyecek şekilde tasarlandı

* Zemin katlar taş bloklarla, daha üstlerdeki katlar ise doğuya özgü tuğlalarla kaplandı ve sedir ağaçlarıyla çevrelendi.

1000 KWA trafosu, 870 kwa jeneratöründeki immediate cut (acil kesim), ( 2013 tesis ) suyun devamlı akmasını sağlayan 800 m3'lük su tankıyla, muhteşem altyapısı ve 1500 kişilik gerçek bir su arıtma tesisi (Club Patara Vilları’nın altında komple bir kanalizasyon sistemi vardır), bahçe ve itfaiye su sistemi, arıtılmış su ve kişisel telefon hattı ve wi-fi bulunmaktadır.

Club Patara Villaları; yetkili ve profesyonel yönetim kadrosu ve teknik ekibiyle yılın 12 ayı boyunca varlığını sürdüren küçük bir kenttir. Ev sahibi olanlar için Patara Prince otelin restoran ve barlarında %25 indirim uygulanır.

Dilerseniz bir, iki, üç veya dört yatak odalı villalardan birini tapu senediyle özel mülk olarak satın alabilirsiniz.


Önsöz


Çevre ve Club


Site Planı


Villa Tipleri


Fiyatlar